ScreenTechnics0611028-STS-B Screen
ScreenTechnics ElectriCinema Side Tension Hi Contrast Grey 0611028-STS-B Projector Screen
ElectriCinema Side Tension Hi Contrast Grey 0611028-STS-B Projector Screen
Save: 6%
  • 3 Years Australian Manufacturers Warranty
  • Includes GST
  • Payments Secured by CommBank
  • Found it Cheaper? Request a Price Match
Specifications:
Screen
Diagonal Inches
110"
Viewing Area
2435 x 1370 mm
Aspect Ratio
16:9
Surface
Colour
Grey
Gain
0.8
Material
PVC
Surface
Border
Colour
Leader
300 mm