ScreenTechnics4313068-B Screen
ScreenTechnics CinemaTech Hi Contrast Grey 4313068-B Projector Screen
CinemaTech Hi Contrast Grey 4313068-B Projector Screen
  • 3 Years Australian Manufacturers Warranty
  • Includes GST
  • Payments Secured by CommBank
  • Found it Cheaper? Request a Price Match
Specifications:
Screen
Diagonal Inches
130"
Viewing Area
2800 x 1750 mm
Aspect Ratio
16:10
Surface
Colour
Gain
0.85
Material
Surface
Border
Colour
Leader
300 mm